Характеристика
- Застосування: Особливо підходить для використання в сухих приміщеннях. Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Лезо: Високоякісна хром-ванадієво-молібденова сталь, загартована, матово-хромована. Лезо Wiha ChromTop® забезпечує максимальну точність розмірів. Стандарти: DIN ISO 8764.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,171 кг |
| Довжина виробу | 268 мм |
| Довжина ручки | 118 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 150 x 41 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Шестигранне лезо |
| Форма кінчика | хрестова головка Phillips |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴

