
Хрестова викрутка Wiha 311SF 08186 ESD
Характеристики продукту
- РН 2
Характеристика
- Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування
- Лезо виготовлене із загартованої та хромованої хром-ванадієво-молібденової сталі
- Лезо Wiha ChromTop®.
Комплект поставки
- Ергономічна ручка Wiha SoftFinish, багатокомпонентна, стійка до кочення по плоских поверхнях • Лезо виготовлене з високоякісної полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі, загартоване наскрізь • Наконечник Wiha ChromTop®.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 218 мм |
| Довжина ручки | 118 мм |
| Застосунок | ОСР |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 118 x 36 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | хрестова головка Phillips |
| діаметр леза | 6 мм |
| стандарт EN | Є 61340-5-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴



