Характеристика
- Застосування: Для роботи з компонентами під напругою до 1000 В змінного струму.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Наконечник: Високоякісна хромованадієво-молібденова сталь, загартована, оксидована. Захисна ізоляція, нанесена безпосередньо на наконечник.
- Стандарти: DIN ISO 8764. Виготовлено відповідно до IEC 60900:2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 |
| Довжина виробу | 164 мм |
| Загальна довжина | 164 м |
| Маса | 30 кг/м |
| Розмір викрутки | ПЗ 0 |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 60 x 23 мм |
| Специфікація матеріалу | Високоякісна хромо-ванадієво-молібденова сталь, загартована, оксидована |
| Ширина вироби | 16,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴

