
Опис
Викрутка Pozidriv PZ · Розмір леза PZ 3 з шестигранною вставкою · ISO 8764-1: 2004 та ISO 8764-2: 2004.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Нековзка ручка HAZET виготовлена з 3 видів пластику для оптимальної передачі зусилля
- Кругле лезо
- ISO 8764-1:2004, ISO 8764-2:2004
- Розмір ключа: PZ1
- Загальна довжина: 194 мм
- Довжина (ковпачок) l1: 80 мм
- Кінець: профіль Pozidriv PZ
- Вага нетто: 0,09 кг Для біти розміру PZ 3 з 6-гранною головкою
- Ручка виготовлена з 3 матеріалів, розроблена у співпраці з провідними вченими з Німеччини: - елемент 1 (твердий матеріал): оптимальне кріплення наконечника - елемент 2 (твердий матеріал): стійкість до зовнішніх ударних сил - елемент 3 (м'який матеріал): хороший захист від ковзання при осьовому натисканні
- Анатомічна форма забезпечує ідеальне прилягання викрутки до руки
- Шестигранний елемент у передній частині ручки: - - оптимальний захист від ковзання - захист від неконтрольованого перекочування викрутки
- Не ковзає навіть із жирними руками
- Оптимізований розмір зони швидкого обертання
- Стійкість до бензину, кислот, Skydrol, гальмівної рідини тощо.
- З сірим покриттям наконечників для оптимального захисту від корозії та надійної фіксації наконечника в головці гвинта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hazet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 194 мм |
| Довжина ручки | 114 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | хрестова викрутка Pozidriv |
| діаметр леза | 4,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴

