
Опис
Прецизійні бокорізи для прецизійного різання. Для різання м’яких мідних дротів діаметром до 1,6 мм / 14 AWG. Гострі, прецизійно заточені леза для рівного різання. Леза виготовлені зі спеціальної інструментальної сталі, загартовані для тривалого різання. Ручка, що розсіює статичну електрику, з опором потоку повітря 10⁸. Двокомпонентна вигнута ручка для комфортної роботи. Чорне оксидоване покриття для захисту від корозії та зменшення відблисків. Легка поворотна пружина для підвищеного комфорту під час повторюваної роботи. З’єднання за допомогою міцної заклепки з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,101 кг |
| Довжина виробу | 136 мм |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Специфікація | без скошених країв |
| Твердість під час різання | 61 HRC |
| Тип продукту | плоскогубці для друкованих плат |
| Ширина вироби | 139 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴

