
Опис
Легкі, прецизійні плоскогубці з гострим носом, загнутими під кутом 45° кінчиками та довгими зубчастими губками. Закруглені зовнішні краї зменшують ризик пошкодження сусідніх компонентів. Корпус плоскогубців виготовлений зі спеціальної інструментальної сталі, загартованої для тривалого терміну служби. Чорне оксидоване покриття захищає від корозії та зменшує відблиски. Ручка, що розсіює статичну електрику, має опір потоку повітря 10⁸. Двокомпонентна вигнута ручка забезпечує комфортну роботу. Легка поворотна пружина забезпечує підвищений комфорт під час повторюваної роботи. З'єднання має міцну заклепку з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,104 кг |
| Довжина щелепи | 39 мм |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Розміри | (Д x Ш) 152 мм x 152 мм - |
| Тип | Екотронік |
| Форма щелепи | зігнутий під кутом 45° |
| Ширина кінчика | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴

