
Опис
Прецизійні плоскогубці з довгими зубчастими губками. Закруглені зовнішні краї зменшують ризик пошкодження сусідніх компонентів. Корпус плоскогубців виготовлений зі спеціальної інструментальної сталі, загартованої для тривалого терміну служби. Чорна окислена поверхня захищає від корозії та зменшує відблиски. Ручка, що розсіює статичну електрику, має опір потоку повітря 10⁸. Двокомпонентна вигнута ручка забезпечує комфортну роботу. Легка поворотна пружина підвищує комфорт під час повторюваної роботи. З'єднання має міцну заклепку з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,103 кг |
| Довжина щелепи | 49 мм |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Розміри | (Д x Ш) 152 мм x 152 мм - |
| Тип | Екотронік |
| Форма щелепи | легкий |
| Ширина кінчика | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴

