
3-в-1 USB-різак

Характеристики продукту
- Живлення через USB-порт
- Включає 3 швидкозмінні насадки (різальний дріт, насадка для леза, насадка для гравіювання)
- Поворотний шарнір у ручці
- Короткий час розігріву

Опис
Для легкого різання та формування стиропору®. Легкозмінні насадки роблять цей пристрій універсальним. Ідеально підходить для майстерень та аматорів.
Робота через USB робить пристрій дуже гнучким і навіть портативним. Електрична розетка не потрібна; ви можете легко використовувати пристрій з ноутбуком або портативним зарядним пристроєм.
Робота через USB робить пристрій дуже гнучким і навіть портативним. Електрична розетка не потрібна; ви можете легко використовувати пристрій з ноутбуком або портативним зарядним пристроєм.
Характеристика
- Прибл. 180 °C (різальний дріт) час нагрівання 60 с
- Прибл. 320°C (кріплення леза) час нагрівання 60 с
- Прибл. 280 °C (гравірувальна насадка) час нагрівання 110 с
- Поворотний шарнір у ручці: це завжди забезпечує найкраще робоче положення для досягнення оптимальних результатів.
Комплект поставки
- 1 базовий пристрій
- 1x терморізак для дроту
- 1x насадка для гравіювання
- 1x насадка для стрижки
- 1x підставка
Коментарі
Styropor® є зареєстрованою торговою маркою компанії BASF SE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 66 г |
| Довжина виробу | 149 мм |
| Напруга | 5 В В |
| Розміри | (Ø x В) 30 мм x 30 мм |
| Тип продукту | Різак для пінопласту |
| висота продукту | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴








