
Світлодіодний нічник Casto з датчиком руху

Характеристики продукту
- Світлодіод денного кольору
- Можна використовувати як ліхтарик
- З вимикачем
Опис
Сучасний світлодіодний нічник з окремим ліхтариком, що містить літій-іонний акумулятор. Ліхтарик має два світлові модулі (верхній і передній) і автоматично вмикається у разі відключення електроенергії або після зняття з зарядної станції. Датчик руху також активується, коли ліхтарик знаходиться на зарядній станції, з часом роботи 25 секунд.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодний нічник з датчиком руху
- Вбудований акумулятор
- Зарядна станція
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 171 г |
| Загальний світловий потік | 48 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Матеріал | Пластик |
| Попит на енергію | 3 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 10,1 x 17,6 x 5,5 см |
| Світловий потік (люмен) | 48 лм |
| Тип продукту | Світлодіодний нічник із датчиком руху |
| Функція лампи | можна використовувати як ліхтарик із вимикачем, живлення від батарейок, автоматичне увімкнення в разі вимкнення електроенергії |
| Ширина вироби | 10,1 см |
| висота продукту | 17,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴

