
Опис
Висока міцність: свердло та хвостовик з'єднані гвинтами, що зменшує ризик поломки та покращує легкість обертання. Спіральне свердло та хвостовик запобігають заклинюванню навіть у вологій деревині. Воно також розхитує забиті цвяхи. Безпечна робота завдяки ступінчастому наконечнику свердла та хвостовика. Підходить для опалубки, внутрішнього будівництва, сантехніки, опалення, електромонтажу та металів, наприклад, сендвіч-матеріалів з алюмінію, сталі, профільованого листового металу, дерева, штукатурки, легких будівельних матеріалів та ізоляції. Сумісний з усіма дрилями з патроном 13 мм. Спіральні свердла HSS з довгим кінцем хвостовика та покритим конусоподібним наконечником свердла 118°, відповідно до DIN 7490. Свердло відповідає стандартам безпеки для професійної обробки деревини. Колір свердла: чорний, гладкий. Примітка: Тільки свердління, без удару. Загальна довжина 600 мм. 16 x 600 мм, d 10 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 16 мм |
| Діаметр свердловини | 16 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Тип продукту | Свердло для опалушки |
| Тримач свердла | пряма ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴








