
ПОРАДА - Thüringer Industrie Produkte 3651 Галогенний трансформатор 12 В 6009466
2 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 6009466
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Гарна ціна Електронний трансформатор VDE 35-105 Вт 230/12 В 105 ВА білий

Характеристики продукту
Опис
Електронний трансформатор TIP 105VA може бути використаний для підключення низьковольтних ламп загальною потужністю від 35 до 105 Вт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина виробу | 125 мм |
| Клас захисту | II |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Максимальний вихідний струм | 8,75 А |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Галогенний трансформатор |
| Ширина вироби | 38 мм |
| висота продукту | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴

