
Затискачі типу «крокодил» VOLTCRAFT MSK-118 CAT III 1000 В, CAT IV 600 В 6009597
1 860 ₴
- Під замовлення
- Код: 6009597
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Великі гачки MSK-118 2 шт.

Характеристики продукту
- КАТ III 1000 В, КАТ IV 600 В
- 4-мм захисна розетка
- Довжина: 15,5 см
- Номінальний струм: 5 А

Опис
Стабільні гачки безпечно зачіпляються за дроти та пасма діаметром до 2,5 мм.
Комплект поставки
- 1 чорний вимірювальний затискач
- 1 червоний вимірювальний затискач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 пара |
| Довжина виробу | 155 мм |
| Максимальний діапазон затискача | 2,5 мм |
| Номінальна напруга | 1000 В |
| Тип продукту | Затискач для щелеп |
| Ширина вироби | 17,5 мм |
| висота продукту | 56,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴





