
Запасний акумулятор для КПК
Характеристики продукту
- Захисна електроніка
Опис
Заощадьте час і гроші, замінивши батарею КПК самостійно. Нова батарея має максимальну ємність, що забезпечує мобільність і незалежність від мережі під час використання КПК.
Коментарі
Зверніть увагу, що протягом гарантійного терміну відкриття корпусу КПК призведе до анулювання гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 36 г |
| Довжина виробу | 34 мм |
| Заміна оригінальної батареї | 170-0737B520003 |
| Сфера застосування | КПК |
| Підходить | Долоня IIIc |
| Розміри | (Д x Ш x В) 34 x 53 x 10 мм - |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 721 ₴

