
Портативний світильник Müller-Licht 27700016 зі світлодіодним датчиком руху, білий 6009754
1 827 ₴
- В наявності
- Код: 6009754
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Портативна лампа

Характеристики продукту
- Світлодіод денного кольору
- Самоклеючий
- З магнітним тримачем
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- З датчиком сутінків
- З вимикачем.
Комплект поставки
- Мобільний маленький ліхтарик з датчиком руху
- 3 батарейки типу АА 1,5 В
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1 В |
| Довжина виробу | 25 см |
| Загальний світловий потік | 50 лм |
| Клас захисту | III |
| Розміри | (Ø x Д) 2,5 см x 25 см |
| Світловий потік (люмен) | 50 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Форма | прямокутний |
| Цвет светодиода | біле денне світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴

