
Світлодіодний стельовий світильник, для вулиці Müller-Licht Aqua-Slim Pro 120 21000154 36 Вт 6009804
1 923 ₴
- В наявності
- Код: 6009804
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Відкрийте для себе енергозберігаючий, водонепроникний світлодіодний світильник Aqua-Slim Pro – ефективне та потужне освітлювальне рішення для всіх типів вологих приміщень. Цей професійний світильник із класом захисту IP65 повністю захищений від пилу та вологи, що робить його ідеальним для підвалів, гаражів, складських приміщень або майстерень. Його особливо висока світловіддача та нейтральний білий колір гарантують виняткову яскравість, ідеальну для робочих середовищ. Встановлення швидке та просте завдяки практичному штекерному з'єднанню. Наскрізна проводка дозволяє підключити до 12 світильників. Скористайтеся перевагами інноваційної світлодіодної технології, яка гарантує тривалий термін служби та високу енергоефективність. Тонкий, класичний дизайн вологостійкого світильника Aqua-Slim Pro непомітно вписується в будь-яке середовище, забезпечуючи оптимальне освітлення, на яке ви можете покластися.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 402 г |
| Волість | 36 Вт |
| Довжина виробу | 1257 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 923 ₴






