
Акумуляторна світлодіодна робоча лампа з УФ-лампою IP43

Характеристики продукту
- Клас захисту: IP43
- Верхнє джерело світла 70 лм
- Бічне джерело світла 120-200 лм
- Вбудована УФ-лампа
- Алюмінієвий та пластиковий корпус
- Магнітний затискач
- Магнітна ніжка
- Індикатор заряджання

Опис
Компактний, легкий та безпечний
Практичний світлодіодний робочий ліхтар TC-7033-18650, що працює від батареї та оснащений зручним магнітним затискачем для кріплення до металевих поверхонь, освітлює темні ділянки, де потрібна перевірка. Міцний алюмінієво-пластиковий корпус захищений від сторонніх предметів та бризок води зі ступенем захисту IP43. Робочий ліхтар заряджається через USB-кабель, що входить до комплекту, та захищений від короткого замикання та перегріву.
Характеристика
- Корпус з алюмінію/ABS-пластику з магнітним тримачем та магнітною основою
- Зарядний кабель з роз'ємом USB-C®
- Верхня лампа (XPE): яскравість 70 лм/колірна температура 8500 K
- Габаритний ліхтар (COB): яскравість 120-200 лм / колірна температура 6000 K
- Захист від перегріву
- із захистом від короткого замикання
Комплект поставки
- Лампа
- Кабель USB-C®
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 1200 мА·год |
| Ваги | 100 г |
| Клас захисту | IP43 |
| Кількість світлодіодів | 3 х |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Д x Ш x В) 112 x 31 x 27 мм - |
| Технічні характеристики освітлення робочого місця | з УФ-підсвіткою, магнітною основою, магнітним кріпленням, індикатором заряджання, USB-виходом |
| Тип лампочки | LEDLED УФ |
| Ширина вироби | 31 мм |
| висота продукту | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴










