
Електромонтажні аксесуари Siemens Розетка із заземленням, сіра, дельта, 5TA4816, 1 шт. 6009838
2 310 ₴
- Під замовлення
- Код: 6009838
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 7035 |
| Без галогенів | істинний |
| Біла збірка — серія | Дельта |
| Висота пристрою | 151 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина пристрою | 54 мм |
| З освітленням | ЛОЖЬ |
| Захист від короткого замикання | ЛОЖЬ |
| Захист поверхні | Інший |
| Кількість розеток | 1 |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Розміри | (Д x Ш x В) 151 x 66 x 151 мм - |
| Тип кріплення | Кріплення гвинтом |
| Тип продукту | Електромонтажне обладнання |
| Функція перемикання програм | Розетка із заземленням |
| метод роботи | Кнопка-гойдалка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴
