
Ущільнювальна стрічка tesa tesa® Professional Xtreme Conditions 04600-00001-00, (Д x Ш) 3 м x 25 мм, 3 м, 1 шт. 6010454
1 827 ₴
- В наявності
- Код: 6010454
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

tesa® 4600 Xtreme Conditions – Самозв'язуюча силіконова стрічка для миттєвої герметизації

Характеристики продукту
- Ізоляція та захист ліній і з'єднань
- Ізоляція та захист кабелів і роз'ємів до 8000 В
- Надзвичайно стійкий до хімічних речовин та рідин

Опис
tesa® 4600-01-00 / tesa® 4600 Xtreme Conditions HD – одна з преміальних стрічок tesa. Це міцна самозв'язуюча силіконова стрічка, яка герметизується сама з собою без клею. Вона наноситься з натягом шляхом обгортання стрічки навколо себе. tesa® 4600 Xtreme Conditons HD створює водонепроникне, постійне ущільнення. Не потребує часу на висихання. Її гнучкий матеріал можна плавно наносити на будь-яку поверхню, включаючи вологу чи теплу, брудну чи масляну. Стрічку Xtreme Conditions можна наносити навіть під водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 3 м |
| Допоміжні матеріали | кремний |
| Максимальна температура | +260 °C |
| Мінімальна температура | -65 °С |
| Пробивна напруга | 8000 В |
| Розривна сила | 33 Н/10 мм |
| Стан | Нове |
| Товщина | 0,5 мм мм |
| Ширина вироби | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴









