
Штукатурна стрічка tesa tesa® Professional 04363-00001-02 (Д x Ш) 25 м x 50 мм 25 м 1 шт. 6010456
1 732 ₴
- В наявності
- Код: 6010456
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Гіпсова стрічка tesa® UV 4363

Характеристики продукту
- Тканинна стрічка для захисту чутливих поверхонь, наприклад, у будівництві або житловому будівництві, для покриття віконних рам та фасадів
- Стійкий до ультрафіолетового випромінювання до 3 тижнів, протягом яких його можна видалити, не залишаючи слідів
- Водонепроникний
- Його можна відірвати вручну
- Підходить для шорстких поверхонь
- Застосування на бетоні, кладці, деревині, ПВХ, анодованих профілях, склі
- Також може використовуватися як маркувальна стрічка

Опис
tesa® 4363 — це міцна тканинна стрічка, яку можна використовувати на вулиці практично за будь-якої погоди (від 5°C). Якщо ви хочете, щоб ваші вироби були чистими та надійно покривали чутливі поверхні, tesa® 4363 — це рішення. Тканинна стрічка часто використовується для ефективного захисту віконних або дверних рам від бруду та пошкоджень. Завдяки чудовій клейкості, гнучка тканинна стрічка tesa® також добре приклеюється до шорстких поверхонь і її можна легко видалити після використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Товщина | 0.31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Модель із каталогу виробника | 04363-00001-02 |
| Розривна сила | 60 Н/10 мм |
| Стан | Нове |
| Тип клею | гума |
| Товщина матеріалу | 310 мкм |
| Ширина вироби | 50 мм |
| висота продукту | 25 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴


