
Кишенькові ваги Basetech, діапазон вимірювання макс. 200 г, градуювання 0,01 г, батарейка, сріблясте походження 6010477
1 689 ₴
- В наявності
- Код: 6010477
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Кишенькові ваги SJS-60008

Характеристики продукту
- Діапазон вимірювання макс. 200 г
- Градуювання 0,01 г
- Функція тари

Опис
Надзвичайно компактні кишенькові ваги з синім підсвічуванням дисплея. Вони можуть вимірювати в грамах, унціях, сухому масі та тілі.
Характеристика
- Можливість перемикання одиниць вимірювання
- Дисплей з підсвічуванням
- Індикатор перевантаження
- Індикатор заміни батареї
- Функція калібрування.
Комплект поставки
- Кришка · Батарейки
- · Інструкція користувача.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SJS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 74 г |
| Довжина виробу | 92 мм |
| Діапазон вимірювання макс. | 200 г |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Модель із каталогу виробника | SJS-60008 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 92 x 52 x 19 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Кишенькові ваги |
| Ширина вироби | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴





