
Блок живлення для ноутбука NPSA-45-N

Характеристики продукту
- 9,5 В постійного струму
- 12 В постійного струму
- 15 В постійного струму
- 18 В постійного струму
- 19 В постійного струму
- 20 В постійного струму / 3,3 А
- Максимальна вихідна потужність 45 Вт
- Діапазон вхідної напруги 100 - 240 В змінного струму
- Підходить для ноутбуків Acer, Asus, Compaq, Gateway, HP, IBM, Lenovo, Samsung, Toshiba
- Додатковий вихід USB-A з напругою 5 В/DC, 1 А.

Опис
Завдяки універсальному блоку живлення, ноутбуки перелічених брендів можна живити відповідною напругою.
Характеристика
- - Широкий діапазон вхідних сигналів для використання в усьому світі
- - Стабілізована вихідна напруга
- - Захист від короткого замикання та перевантаження
- - Висока ефективність та низьке енергоспоживання
- - Безпека завдяки вихідним штекерам із захистом від зворотної полярності.
Комплект поставки
- 9 різних вихідних роз'ємів
- Зарядний пристрій
- Мережевий кабель
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 224 г |
| Вихідний струм (високий) | 3,3 А |
| Вихідний струм (низький) | 1,0 А |
| Волість | 45 Вт |
| Довжина виробу | 107 мм |
| Максимальний вихідний струм | 3,3 А |
| Модель із каталогу виробника | НС-45-Н |
| Сумісність бренда | AcerAsusCompaqGatewayHPIBMLenovoSamsungToshiba |
| Тип продукту | Блок живлення для ноутбука |
| Характеристики блока живлення | регульована вихідна напруга |
| Ширина вироби | 50 мм |
| висота продукту | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴






