
Зовнішній акумулятор XCell 10000 Power Delivery, швидка зарядка Quick Charge 3.0, QC 3.0 LiPo 6010490
1 689 ₴
- В наявності
- Код: 6010490
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Зовнішній акумулятор XCell

Характеристики продукту
- Мінімалістичний, тонкий дизайн та мала вага
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- потрійний USB-вихід
- Максимальна вхідна потужність фотодіоди 18 Вт
- Вихідна потужність макс. 20 Вт PD
- Ємність: 10000 мАг 37 Вт
- Мікровхід: 5 В - 2,0 А / 9 В - 2,0 А
- Вхід типу C: 5 В - 3,0 А / 9 В - 2,0 А
- Вихід типу C: 5 В - 3,0 А / 9 В - 2,2 А / 12 В - 1,5 А (PD+QC3.0)
- Вихід USB1/2: 5 В - 3,0 А / 9 В - 2,0 А / 12 В - 1,5 А (QC3.0)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 220 г |
| Вихідна напруга USB-C (макс.) | 12 В |
| Вхідний струм USB-C (макс.) | 3 А |
| Довжина виробу | 143 мм |
| Кількість зарядних виходів | 3 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 143 x 68 x 16 мм - |
| Технологія заряджання | Power DeliveryQuick Charge 3.0QC 3.0 |
| Тип продукту | Зовнішній акумулятор |
| Функції зовнішнього акумулятора | Індикатор стану |
| Ширина вироби | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴



