
Зовнішній акумулятор Varta Power Bank Energy 15000 15000 mAh LiPo USB-C®, Micro USB 6010492
1 944 ₴
- В наявності
- Код: 6010492
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Зовнішній акумулятор Varta Energy 15000

Характеристики продукту
- Заряджайте 3 пристрої одночасно
- Вихід USB-C®
- 2 USB-виходи

Опис
Надійний супутник, який додасть вам додаткової енергії.
Компактний та ефективний зовнішній акумулятор із входом/виходом USB-C® та двома портами USB. Це означає, що ви можете заряджати до трьох пристроїв одночасно. Текстурований та елегантний дизайн привертає увагу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Компактний та ефективний зовнішній акумулятор із входом/виходом USB-C® та двома портами USB. Це означає, що ви можете заряджати до трьох пристроїв одночасно. Текстурований та елегантний дизайн привертає увагу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Надійний супутник, який додасть вам додаткової енергії.
- Компактний та ефективний зовнішній акумулятор із входом/виходом USB-C® та двома портами USB. Це означає, що ви можете заряджати до трьох пристроїв одночасно. Текстурований та елегантний дизайн привертає увагу.
Комплект поставки
- Енергетичний банк
- Кабель Micro-USB до USB
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 337 г |
| Вимірювання ємності | 8880 мАч |
| Вихідна напруга USB-C (макс.) | 5В |
| Довжина виробу | 138 мм |
| Максимальний струм заряджання | 2400 мА |
| робоча напруга | 5 В через USB |
| Роз'єм | USB-C®Micro USB |
| Тип виходу | USB-роз'єм USB-C (мама) |
| Тип продукту | Зовнішній акумулятор |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 944 ₴




