
Зарядний пристрій Samsung EP-TA800 USB 25 Вт 1x USB-C® Power Delivery, швидкий зарядний пристрій Power Delivery 3.0 чорного кольор
1 583 ₴
- В наявності
- Код: 6010506
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 100 г |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Довжина кабелю | 1 мм |
| Модель із каталогу виробника | ЕП-ТА800 |
| Підходить для телефона цієї марки | Samsung |
| Розміри | (Ш x В) 4 мм x 8 мм |
| Технологія заряджання | Подавання живлення 3.0 |
| Тип продукту | USB-зарядний пристрій |
| Ширина вироби | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583 ₴



