
Зарядний пристрій Varta Speed 38W 38W USB-зарядний пристрій 1x USB-A, 1x USB-C® Home 6010510
1 806 ₴
- В наявності
- Код: 6010510
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

USB-зарядний пристрій

Характеристики продукту
- Загальна вихідна потужність: 38 Вт для оптимізованої та швидкої зарядки
- Технологія GN
- Технологічний тренд: Power Delivery та Quick Charge для швидкої та інтелектуальної зарядки
- Ефективне рішення для заряджання з 2 USB-портами

Опис
Ефективна зарядка! Компактний дизайн та висока продуктивність — ідеально підходить для заряджання до 2 пристроїв!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Зарядний пристрій VARTA Speed 38W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Виробник | Varta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,101 кг |
| Вихідна напруга | /5 V9 V12 V15 V20 V output) |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Універсальний |
| Тип виходу | 1x USB-A1x USB-C® |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴


