
Вимірювальний наконечник Voltcraft MSK-107, 5 шт.

Характеристики продукту
- Безпечний вимірювальний контакт
- Придатний для постійного монтажу на вимірювальних точках
- Діапазон затискання: 4 мм

Опис
Вимірювальні наконечники зазвичай підходять для тривалих вимірювань. Вимірювальні щупи з 4-міліметровим пластинчастим штекером можна підключати безпосередньо. Це дозволяє надійно прикріпити наконечник до об'єкта вимірювання. Роз'єм підходить для стандартних та захисних штекерів.
Комплект поставки
- 5 обтискних кабельних наконечників, чорного кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розетки | 4 мм |
| Довжина виробу | 55 мм |
| Модель із каталогу виробника | МСК-107 |
| Номінальний струм | 1 А |
| Розміри | (Д x Ш) 55 мм x 9,3 мм - |
| Тип продукту | Вимірювальний затискач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴



