
Вимірювальний затискач VOLTCRAFT MSK-100, чоловічий, ламельний 4 мм - чорний 6011035
2 320 ₴
- Під замовлення
- Код: 6011035
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі Voltcraft MSK-100, 5 шт.

Характеристики продукту
- Безпечний вимірювальний контакт
- Придатний для постійного монтажу на вимірювальних точках
- Діапазон затискання: 6 мм

Опис
Вимірювальні наконечники зазвичай підходять для тривалих вимірювань. Вимірювальні щупи з 4-міліметровим пластинчастим штекером можна підключати безпосередньо. Це дозволяє надійно прикріпити наконечник до об'єкта вимірювання. Роз'єм підходить для стандартних та захисних штекерів.
Комплект поставки
- 5 обтискних кабельних наконечників, чорного кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розетки | 4 мм |
| Довжина виробу | 55 мм |
| Матеріал (кінець) | Мідь |
| Номінальна напруга | 30 В/перем. струм 60 В/пост. струм |
| Роз'єм А | чоловічий роз'єм, 4 мм пластинчастий |
| Розмір затискача | 6 мм |
| Тип продукту | Вимірювальний затискач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴


