
Трансформатори для друкованих плат, EI 48/16.8, VC 10 ВА

Характеристики продукту
- Мінімальний розмір, висока потужність
Опис
Блок VC 10/1/15 I
Коментарі
Технічне креслення з розмірами доступне в інформаційній картці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,28 кг |
| Вихідна напруга | 1 x 15 В змінного струму output) |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Знак відповідності | C-UL-US, ENEC 10 (VDE) |
| Клас ізоляційного матеріалу | VDE=B, UL=105 |
| Кількість записів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | ВК 10/1/15 |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| ефективність | 74% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 742 ₴








