
Викрутка зі змінними бітами Wiha 35870, зовнішній шестигранник, 170 мм, 6 мм 6011429
1 860 ₴
- Під замовлення
- Код: 6011429
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка зі змінними насадками
Характеристики продукту
- Для динамометричних викруток Wiha VDE
Опис
Для використання Wiha slimBits 6 мм з динамометричними викрутками Wiha VDE
Характеристика
- Лезо: високоякісна хром-ванадієво-молібденова сталь, загартована, бронзована
- Захисний кожух, встановлений на лезі
- Тримач: система швидкого звільнення ClickFix для надійного утримання біт
- Тільки для 6-міліметрових тонких біт
Коментарі
Не підходить для біт C 6.3 та E 6.3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 32 кг |
| Довжина кінчика | 170 мм |
| Підходить | Wiha Torque |
| Сертифікат | Виготовлено відповідно до IEC 60900:2004 |
| Тип продукту | Викрутка зі змінними бітами |
| Ширина вироби | 35 мм |
| діаметр леза | 3,8 мм |
| розмір ключа | 6 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴


