
Опис
Ідеально підходить для індивідуального замикання шаф та комодів, віконниць для підвалів, інструментальних ящиків тощо. Можливість індивідуального маркування на зворотному боці замка.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Корпус замка виготовлений з легкого, міцного алюмінію
- Подвійний кронштейн замка
- Внутрішні деталі виготовлені з нержавіючої сталі. Кронштейн із загартованої сталі.
- Прецизійний циліндр ручки
- Парацентричний профіль ключа для підвищеного захисту від несанкціонованого втручання
- Пластикова кришка різних кольорів
- Безключове замикання натисканням на скобу. Діаметр скоби: 6,5 мм.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Замок
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABUS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота | 23 мм |
| Глибина продукту | 18 мм |
| Колір | Червоний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 43 x 62 x 18 мм - |
| Тип замку | із замком на ключ |
| Ширина вироби | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴

