
Датчики руху

Характеристики продукту
- Тип датчика: інфрачервоний
- Зона виявлення 360°
- Дальність виявлення: макс. 5 м (< 24°C)
- Виявлення швидкості руху: 0,6-1,5 м/с
Опис
СТЕЛЬНИЙ ДАТЧИК PIR VT-8029 - ПОВНІСТЮ ЧОРНИЙ (МАКС.: СВІТЛОДІОД 500 Вт)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Датчик руху для вбудованого монтажу в стелю
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,152 кг |
| Діаметр виробу | 76 мм |
| Матеріал | Пластик |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Датчик руху |
| Ширина вироби | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴


