
Вбудована світлодіодна панель

Характеристики продукту
- Потужність = 12 Вт
- Загальний світловий потік = 1200 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Опис
Вбудовані панелі V-Tac ідеально підходять для освітлення внутрішніх приміщень будівель. Світло розподіляється ненаправлено та рівномірно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип світлодіода: чіп Samsung SMD
Комплект поставки
- 1 вбудована стельова панель
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,1775 кг |
| Волість | 12 Вт |
| Діаметр виробу | 170 мм |
| Загальний світловий потік | 1200 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Ручка | ВЕЛ |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип лампочки | світлодіодний модуль |
| Форма | Квадрат |
| Ширина вироби | 170,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴


