
Bluetooth LEDVANCE SMART+ BT CLA67 100 11 Вт/2700K E27, Немає даних, 11 Вт, Немає даних 6011623
960 ₴
- В наявності
- Код: 6011623
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

РОЗУМНИЙ+

Характеристики продукту
- Потужність = 11 Вт
- Загальний світловий потік = 1521 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Класична форма лампи розжарювання з технологією Bluetooth. Характеристики продукту: Світлодіодна лампа з інтелектуальною технологією бездротового керування. Доступна з прозорою або янтарно-золотою скляною колбою. Керування через додаток LEDVANCE SMART+ (Android 6.0 або пізнішої версії) або додаток Apple Home (iOS 10 або пізнішої версії). Для повної функціональності під час керування через додаток Apple Home потрібне підключення до Apple TV (з tvOS 10) або iPad (з iOS 10). Регулювання яскравості. Мережевий протокол: Bluetooth. Термін служби: до 20 000 годин. Переваги продукту: Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament". Легке встановлення та інтуїтивно зрозуміле керування. Споживання енергії до 80% нижче порівняно з галогенними лампами. Не містить ртуті. Галузі застосування: загальне освітлення. Зовнішнє застосування лише у відповідних світильниках. Технічне обладнання: Для керування через додаток LEDVANCE SMART+ потрібен смартфон Android (з Android 6.0).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Загальне освітлення
- вітальні
- Комерційні (готелі, бари, бутики тощо)
- Використовуйте лише на відкритому повітрі у відповідних світильниках
- Бездротове керування через додаток або голосове керування
- Просте встановлення та експлуатація пристрою
- Не містить ртуті
- Термін служби: до 20 000 годин
- Для повної функціональності під час керування через додаток Apple Home потрібне підключення до Apple TV (з tvOS 10) або iPad (з iOS 10).
Комплект поставки
- SMART + Класичне затемнення розжарювання нитками
- Інструкція користувача.
Коментарі
Нове у Philips Hue?
Щоб керувати лампою Philips Hue, вам знадобиться: A. Комплект бездротового регулювання яскравості Philips Hue. Для легкого та миттєвого керування лампами Philips Hue ви можете додати вимикач Philips Hue. B. За допомогою моста Philips Hue та застосунку Philips Hue ви можете насолоджуватися повним підключенням. Існує два способи отримати міст Philips Hue. (1) Ви можете вибрати стартовий комплект, який включає лампи та міст. (2) Ви можете придбати окремий міст та створити власну систему Philips Hue.
Запуск/встановлення:
Смартфон, планшет чи роутер не потрібні. Просто вставте лампочки, підключіть міст до роутера та джерела живлення через LAN-кабель, завантажте застосунок та дотримуйтесь інструкцій у ньому. Лампочки автоматично з’являться в системі, і ви зможете керувати ними через застосунок.
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,050000 кг |
| Джерело живлення | от электросети |
| Довжина виробу | 133 мм |
| Діаметр виробу | 67 мм |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Попит на енергію | 11 кВтч/1000 |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


