
Нічник з датчиком руху

Характеристики продукту
- З детекцією руху
- Автоматичне вимкнення
- Гнучка збірка

Опис
Зручний та корисний ліхтарик для руху. Він допомагає орієнтуватися в темряві.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Виявлення руху в радіусі 3 м та 120°
- Автоматичне вимкнення через 30 секунд
- Теплий білий світлодіод
- Режими: Увімк./Вимк./Сенсорний
- Рухи розпізнаються, коли освітленість падає нижче 15 люкс
- З повзунковим перемикачем
- Кріплення за допомогою гвинта, магніту або клейкої стрічки 3M
Комплект поставки
- Датчик руху 3 батарейки типу AAA Інструкція користувача
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Колір | Білий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 64 г |
| Глибина продукту | 23 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Ш x В x Г) 63 x 96 x 23 мм |
| Тип продукту | Нічник із датчиком руху |
| Ширина вироби | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴





