
Нічник
Характеристики продукту
- 5 світлодіодів
- Датчик сутінків
Опис
Світлодіодний нічник має датчик сутінків, який вмикається приблизно за 10 люкс.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодне нічне освітлення
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Потужність лампи | 0.2 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1 В |
| Глибина продукту | 70 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 40 x 110 x 70 мм - |
| Тип продукту | Нічник |
| Ширина вироби | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴

