
Відсік для батарейок Keystone Electronics 1096 1x18350 для поверхневого монтажу SMD (Д x Ш x В) 54,10 x 21 x 15 мм 6011895
907 ₴
- В наявності
- Код: 6011895
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тримач батареї
Характеристики продукту
- Кислотостійкість
- Легкий та міцний
- Низький профіль
Опис
Високоякісний та довговічний тримач для акумулятора для широкого спектру застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між штифтами | 54,10 мм |
| Кількість комірок | 1 |
| Розмір батареї | 18350 |
| Специфікація матеріалу | Кислотостійкість |
| Ширина вироби | 21 мм |
| висота продукту | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907 ₴
