
Викрутка Wiha 362 Workshop Torx Розмір викрутки T 8 Довжина наконечника: 60 мм 1 шт. 6012095
785 ₴
- В наявності
- Код: 6012095
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Застосування: Спеціально для використання в сухих місцях.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Лезо: Наконечник Wiha ChromTop® гарантує максимальну точність розмірів. Високоякісна хром-ванадієво-молібденова сталь, загартована, матово-хромована.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,031 кг |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розмір викрутки | Т 8 |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | Внутрішній TORX |
| діаметр ручки | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴
