
Викрутка Wera 2067 для електроніки та механіки Torx Розмір викрутки TR 20 Довжина наконечника: 60 мм 1 шт. 6012112
717 ₴
- В наявності
- Код: 6012112
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка TORX® BO, TX 20 x 60 мм для електроніки
Характеристики продукту
- ДО 20
Опис
Високоякісна викрутка Wera Micro для точного механічного загвинчування. Для надійного загвинчування TORX: гвинти TORX® BO мають виступаючий штифт у профілі приводу. Це запобігає несанкціонованому відгвинчуванню, оскільки ці гвинти не можна використовувати зі «звичайними» інструментами TORX®. Тільки спеціальні інструменти TORX® BO мають отвір для введення штифта. Рука лежить на обертовій гайці та зоні швидкого повороту під нею, що дозволяє блискавично швидко загвинчувати. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м’яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відгвинчування та загвинчування. Точність вибору правильного кута для контрольних робіт. Наконечник Wera Black Point забезпечує ідеальну посадку та оптимізований захист від корозії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Має захист від несанкціонованого доступу від TX 7
Комплект поставки
- Зробіть отвір посередині, щоб запобігти несанкціонованому доступу.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 157 мм |
| Довжина ручки | 97 мм |
| Застосунок | для електроніки та механіки |
| Розміри ручки | 97 x 13 мм (ДxØ) |
| Специфікація матеріалу | легована сталь матова NiCrOxNy |
| Тип продукту | Викрутка Torx |
| діаметр леза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴

