
Затискач VOLTCRAFT MSK-111 типу «крокодил» CAT III 1000 В, CAT IV 600 В 6012146
980 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012146
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Затискачі типу «крокодил» Voltcraft MSK-111

Характеристики продукту
- КАТ III 1000 В, КАТ IV 600 В
- Для кріплення вимірювального наконечника діаметром до 2 мм
- Діапазон затискання: 8 мм

Опис
Він ідеально підходить для підключення до всіх типів мультиметрів. Вимірювані компоненти можна легко та безпечно з'єднати, звільнивши руки для інших завдань.
Комплект поставки
- Затискач «Алігатор», чорний
- Червоний затискач для крокодила
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розетки | 2 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 68 мм |
| Категорія вимірювання | CAT III 1000 ВCAT IV 600 В |
| Модель із каталогу виробника | МСК-111 |
| Номінальний струм | 10 А |
| Тип продукту | Затискач-крокодил |
| Ширина вироби | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴


