
Затискач-крокодил SKS Hirschmann AK 2 B 2540 I, CAT II / 1000 В, 34 А, 4 мм, червоний 6012149
907 ₴
- В наявності
- Код: 6012149
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ізольований затискач «крокодил» AK 2B 2540
Характеристики продукту
- 4 мм
Опис
Ізольований, міцний, ширококутний затискач типу "крокодил". Діапазон затискання: діаметр хвостовика до 30 мм. U-подібний затискач для дроту, тонка дротяна поверхня. Діаметр: 4 мм, латунні контакти. Сумісний із захищеними вимірювальними щупами.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ø розетки | 4 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 85 мм |
| Колір | Червоний |
| Максимальний діапазон затискача | 30 мм |
| Модель із каталогу виробника | АК 2 Б 2540 И рт |
| Номінальний струм | 34 А |
| Опір потоку (макс.) | 10 мОм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907 ₴
