
Затискач типу "крокодил" VOLTCRAFT MSK-104 CAT III 1000 В, CAT IV 600 В 6012150
850 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012150
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Затискачі типу «крокодил» VOLTCRAFT MSK-104 для вимірювальних дротів, комплект з 2 шт.

Характеристики продукту
- КАТ III 1000 В, КАТ IV 600 В
- Для кріплення на вимірювальних наконечниках 4 мм
- Діапазон затискання: 8 мм

Опис
Він ідеально підходить для підключення до всіх типів мультиметрів. Вимірювані компоненти можна легко та безпечно з'єднати, звільнивши руки для інших завдань.
Комплект поставки
- Затискач «Алігатор», чорний
- Червоний затискач для крокодила
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розетки | 4 мм |
| Довжина виробу | 69 мм |
| З'єднувальні компоненти | 4-мм штекерний роз'єм |
| Категорія вимірювання | CAT III 1000 ВCAT IV 600 В |
| Колір | Чорно-червоний |
| Матеріал (кінець) | Мідь |
| Номінальна напруга | 1000 В600 В |
| Розмір затискача | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



