
Затиск для безпеки «крокодил» SAK 6715 Ni / 2 / SW
Характеристики продукту
- 2 мм
- чорний
Опис
ізольовані та неізольовані версії
з штекерними роз'ємами 2 мм або 4 мм
у багатьох кольорових варіаціях
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
з штекерними роз'ємами 2 мм або 4 мм
у багатьох кольорових варіаціях
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розетки | 2 мм |
| З'єднувальні компоненти | гніздовий роз'єм |
| Контактний матеріал | нікельований |
| Номінальна напруга | 1000 В |
| Розмір затискача | 8 мм |
| Специфікація | Програма безпеки 2 мм |
| Тип роз'єму | легкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴

