
Безпечний роз'єм типу "крокодил" Cliff FCR7944 CAT II 1000V, CAT III 600V 6012168
860 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012168
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ізольований затискач-крокодил
Характеристики продукту
- 4 мм
- коричневий
Опис
Повністю ізольовані плоскогубці з 4-міліметровим безпечним гніздовим роз'ємом та зоною затискання тонкого дроту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розетки | 4 мм |
| Довжина виробу | 83 мм |
| З'єднувальні компоненти | штекерний роз'єм, 4 мм |
| Категорія вимірювання | CAT II 1000 В CAT III 600 В |
| Номінальна напруга | 1000 В |
| Розмір затискача | 0 - 20 мм |
| Ширина вироби | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴
