
Опис
Підвищувальний перетворювач постійного струму (DC/DC) з постійним вихідним струмом та широким діапазоном вхідної напруги 9-36 В постійного струму. Підходить для керування світлодіодним освітленням. ККД 91%.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- DC/DC Buck підвищувальний перетворювач
- Вихід постійного струму
- Широкий діапазон вхідної напруги 9...36 В постійного струму
- ефективність до 91%
- Вбудований фільтр електромагнітних помех (відповідає стандартам EN55015 та FCC Part 15), без додаткового вхідного фільтра чи конденсаторів
- Охолодження на основі явища конвекції у вимикачах
- Цифрове та аналогове ШІМ-дімування напругою
- Захист від короткого замикання та перегріву:
- Підходить для керування світлодіодним освітленням
- LDB-_LW: версія з витою парою
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15,6 г |
| Довжина виробу | 31,8 мм |
| З'єднувальні компоненти | шпильки |
| Кількість записів | 1 х |
| Мінімальна вихідна напруга | 2 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 31,8 x 20,3 x 12,2 мм - |
| Тип | Короткостроковий |
| Ширина вироби | 20,3 мм |
| висота продукту | 12,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴

