
UK Underwater Kinetics 514816 Сумка на пояс, шолом та робочий ліхтарик UK 3AA/4AA/Mini Q40 чорний 6012307
997 ₴
- В наявності
- Код: 6012307
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Поясна сумка
Характеристики продукту
- Для всіх типів 3AA/4AA/Mini Q40 у Великій Британії
- Великий задній клапан
- Підходить для ременів безпеки FW
Опис
Міцний нейлоновий чохол для ременя безпеки для всіх моделей UK 3AA / 4AA / Mini Q40. З великим клапаном на задній панелі, також підходить для ременів безпеки FW.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 50 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 180 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 180 x 75 x 20 мм - |
| Ширина вироби | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴
