
Портативна світлодіодна лампа Müller-Licht 27700025 Mobina Push біла 6012315
1 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012315
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Портативна лампа
Характеристики продукту
- Портативний, тонкий дизайн
- Світло де завгодно і коли завгодно
- Висока передача кольору
Опис
Акумуляторна світлодіодна лампа Mobina Push 10 ідеально підходить для створення світла будь-де та будь-коли. Вона ідеально підходить для роботи в темних, важкодоступних місцях, оскільки її можна брати з собою куди завгодно. Ця невелика лампа має високий індекс передачі кольору та захищена від сторонніх предметів діаметром 12,5 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Невеликі переносні лампи;
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність лампи | 0.06 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 57 г |
| Джерело живлення | батарія |
| Загальний світловий потік | 50 лм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 9,7 x 7,6 x 1,9 см - |
| Світловий потік (люмен) | 50 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Форма | прямокутний |
| Ширина вироби | 7,6 см |
| висота продукту | 1,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
