
Плоска батарейка Duracell MN1203/3LR12 Plus 4,5 В
Характеристики продукту
- Тривалий термін зберігання, низький саморозряд
- Діапазон температур: від -20 до +54°C.
Опис
Лужна батарейка Duracell Plus Flat (3LR12) – це високоякісна батарейка, розроблена спеціально для пристроїв із постійним споживанням енергії.
Застосування: освітлення шаф, електронні замки дверей, автоматичні крани та інші професійні пристрої з постійним споживанням енергії.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Застосування: освітлення шаф, електронні замки дверей, автоматичні крани та інші професійні пристрої з постійним споживанням енергії.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | LR |
| Виробник | Duracell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5900 мАч |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 3R123LR121203V4912MN1203312GLR124.5 V-os |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 4,5 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 4,5 В плоский (1203) |
| Тип продукту | Розряджена батарея |
| висота продукту | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴

