
Ультрафіолетовий дезінфікуючий випромінювач PURITEC HNS
Характеристики продукту
- Ефективна та екологічно чиста дезінфекція без хімікатів
- Основна спектральна лінія: 254 нм (версія OFR)
- Тривалий термін служби завдяки спеціальному покриттю
- Без озону
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Стерилізаційні лампи PURITEC випромінюють сильне ультрафіолетове випромінювання, яке викликає сонячні опіки та кон'юнктивіт. Тому шкіру та очі не можна піддавати прямому або відбитому нефільтрованому випромінюванню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 11 Вт |
| Довжина виробу | 235,5 мм |
| Розміри | (Ø x Д) 12 мм x 235,5 мм — |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 8000 годин |
| Форма цибулини | Стрижнеподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴

