
Електромонтажні аксесуари Siemens, кольорова кнопка Delta 5TD2123, 1 шт. 6012369
980 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012369
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне лікування | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | істинний |
| Біла збірка — серія | Дельта |
| Відбиток | Ніхто |
| Глибина продукту | 32 мм |
| Довжина виробу | 70 мм |
| З сигнальною лампою | Немає |
| Захист поверхні | Інший |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 0 |
| Кількість обертових контактів | 0 |
| Кількість рокерів | 1 |
| Моніторинг контактів | ЛОЖЬ |
| Номінальний струм | 10 А |
| Простір етикетки/інформаційна поверхня | Немає |
| Розташування збирання | Базовий елемент |
| висота продукту | 70 мм |
| метод роботи | Кнопка/кнопка сенсорного керування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴
