
Електромонтажні аксесуари Siemens 2 x Дельта-рамка білого кольору 5TG11120 1 шт. 6012375
1 100 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012375
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 9010 |
| Баннер | ЛОЖЬ |
| Біла збірка — матеріал | Селіна |
| Ваги | 33 г |
| Висота | 161 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 161 мм |
| Кількість модулів за вертикаллю (модульна система) | 1 |
| Матеріал | деревина |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Підходить для вбудованого встановлення | ЛОЖЬ |
| Підходить для встановлення в коробі повітроводу під підлогою | ЛОЖЬ |
| Розміри | (Д x Ш) 161 мм x 90 мм - |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип продукту | Електромонтажне обладнання |
| Якість матеріалу | Інший |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


